Aktivní zdraví

Mudr. František JEDLIČKA, PhD

Matrace Bio Mat Professional – 30minut / 100Kč

Investice do vlastního zdraví je zdaleka nejlepší a nejdůležitější investicí, kterou můžeme udělat. Jak všichni víme, jestliže je náš zdravotní stav zhoršen, zhorší se také kvalita života a ta může být používáním Bio-Mat matrace výrazně zlepšena.

Infračervené záření je elektronické vlnění, které je druhem energetického vlnění a je v neviditelné části spektra. Podle vlnové délky rozlišujeme krátkovlnné infračervené záření, středněvlnné záření a dlouhovlnné infračervené záření, které je nejužívanějším infračerveným zářením v našem denním životě. Záření je jednou ze všeobecných charakteristik světla. Na rozdíl od viditelného světla dlouhovlnné infračervené záření může pronikat hlouběji. Tím může prohřát naše tělo zevnitř a stimulovat náš organismus. Dlouhovlnné infračervené záření nejen zahřívá naše tělo, ale také stimuluje různé tělesné funkce.

Pocení je přímo závislé na tělesné teplotě. Dlouhovlnné infračervené záření proniká hluboko přes kůži a eliminuje škodlivé látky přes kožní póry. Zlepšuje krevní cirkulaci, která pomáhá léčit únavu a bolesti kloubů. Když se zvýší tělesná teplota, perspirace pomáhá kontrolovat termoregulaci. Odpaření 1 g vody stojí asi 0,6 kcal tepla, role pocení je tedy velmi důležitá v udržování tělesné teploty.

 

Dlouhovlnné infračervené záření proniká 14-15cm do hloubky těla. Znamená to tedy, že z toho nemají prospěch jen svaly a povrch těla, ale všechny buňky včetně krevních cév, lymfatických žláz a nervů v hlubších vrstvách těla. Tyto dlouhé vlny infračerveného záření představují zdroj tepla, který odstraní bolesti kloubů, lumbago a svalovou únavu.

AMETHYST Bio-Mat

Bio-Mat matrace je moderní léčebnou technologií využívající přírodních zdrojů k odstraňování stresu, únavy a bolesti.

Ametyst – označovaný jako léčivý kámen, byl historicky velmi poptáván. Léčivou moc a sílu ametystu se snažili lidé využít jeho nošením v prstenech, náramcích, někteří si jej dokonce dávají v noci pod polštář. Ovšem teprve Bio-Mat matrace využívá nejmodernější technologii, která zastavuje cykly degenerativních onemocnění a urychluje obnovu buněk. Všichni chceme žít vyváženě a hodnotně, často nás ale honí čas a povinnosti, které nás ubíjejí. Není třeba cestovat do ametystových dolů ani do drahých lázní. Můžete svou mysl i tělo osvěžit pomocí Bio-Matu v pohodlí vlastního domova a zvládnout to za necelých 30 minut.

Nová technologie Bio-Matu kombinuje několik přírodních jevů: dlouhé infračervené světlo, nejbezpečnější a nejprospěšnější typ světelných paprsků, anionty, které dodávají energii celému tělu a hojivou sílu ametystových krystalů, které zesilují účinek světelných vln a iontů. Společné účinky těchto tří mocných přírodních sil spojené v Bio-Matu umožňují odstranění toxinů, uklidnění kloubů, úlevu od stresu a zvýšení tělesné teploty ke snažšímu spalování kalorií a kontrole hmotnosti. Je o nich dokonce známo, že zbavují tělo škodlivin z alkoholu a působí baktericidně.

To je preventivní medicína se vším všudy. Bio-Mat se na rozdíl od elektrických podušek a elektrických přikrývek při zapnutí nerozpálí.Ale když na matraci ležíte, zahřívá vnitřek těla a plocha dotýkající se pokožky, je příjemně teplá. Princip, na němž je ametystový Bio-Mat založen je inspirován technologií ověnčenou Nobelovou cenou objasňující funkci iontových kanálů v živých buňkách? Erwin Neher a Bert Sakmann získali v r. 1991 Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu za objevy v oblasti “funkce iontových kanálů v buňkách”?. Tento revoluční systém doplňuje do našeho těla aniony, což je zdroj energie, který se nachází pouze v přírodních prvcích. Ionty generované Bio-Matem přispívají k oživení našich buněk, což vede k posílení imunitního systému a vítané úlevě od bolesti. Ametyst v součinnosti s anionty generuje dlouhovlnné infračervené paprsky, které pomáhají rozproudit krevní oběh, zmírnit neuralgii a uklidnit rozjitřené nervy, což může následně snížit krevní tlak.

Tyto paprsky pronikají pokožkou hlouběji než jiné druhy tepla a obnovují síly vašeho těla i mysli. Každý z nás je jiný. Někteří pocítí účinek Bio-Matu okamžitě, u někoho se může účinek projevit až za několik dní pravidelného užívání. Výhody jsou kumulativní, takže při dalším používání bude tělo stále zdravější a staré bolesti budou zlobit méně. Náklady na zdravotní péči a léčbu chronických nemocí se neustále zvyšují. Téměř 90% nákladů na léčbu představují nemoci a stres, kterým by se dalo předejít. Téměř 60% populace spoléhá na nějakou alternativní formu zdravotní péče.

Ať už trpíte chorobou, chronickým stresem, depresemi, nedostatkem spánku nebo jen chcete dodat zdravému životnímu stylu trochu vzruchu, Bio-Matu stačí jen pár minut, než vás z denního ruchu přenese do světa úlevy. Technologie Bio-Matu není módním výstřelkem. Na tyto přírodní účinky spoléhaly některé z nejvyspělejších kultur celého světa po více než 5000 let. Už tehdy lidé věděli, že lze využít přírodních sil, aby zůstali zdraví a silní. Zkuste to, naberte sílu a vitalitu z dlouhých infračervených paprsků a aniontů. Používejte Bio-Mat každý den k posílení imunitního systému, zlepšení pleti, odstranění toxinů, úlevě od bolesti, spálení kalorií a eliminaci stresu a únavy.

 

Uložte si Bio-Mat na noc do postele, nebo do křesla, kde si budete číst knihu a relaxovat. Žádná jiná léčebná metoda nespojuje práci laureátů Nobelovy ceny, infračervené technologie NASA a tajemných krystalů, které lidé pro jejich unikátní uklidňující účinky hledají v hloubi Země už tisíce let. To je důvod proč i já denně Bio-Mat využívám k léčbě i odpočinku. Pomáhá nabrat sílu, když mám nabitý a náročný program. V dnešní uspěchané době nemáme dost času se starat sami o sebe, ani hledat složitě optimální způsob péče.

Bio-Mat matrace také produkuje záporné ionty, které napomáhají k vybalancování pH organismu a snižují aciditu těla. Jsou považovány za hlavní spínač, který aktivuje buněčný komunikační systém a zlepšuje všechny životní funkce. Záporné ionty pomáhají zmírnit alergické reakce, migrény a záněty dutin.

Matrace Bio-Mat dokáže díky špičkové technologii pozitivně ovlivnit degenerativní onemocnění a urychluje proces obnovy buněk. Hojení ran po úrazech a operacích tak probíhá nesrovnatelně rychleji.

  • Pomáhá ulevit od bolesti a ztuhlosti kloubů
  • Snižuje stress a únavu
  • Zlepšuje krevní oběh
  • Podporuje imunitní system
  • Pomáhá spalovat kalorie a hlídat hmotnost
  • Posiluje kardiovaskulární systém
  • Pomáhá odstraňovat odpadní látky a toxiny
  • Dodává energii a vitalitu

 

Matrace Bio-Mat je používána v lázních, wellness centrech a lékařských ordinacích po celém světě, protože představuje přínos pro zdraví jejich uživatelů. Svou péčí o zdraví si můžeme zajistit aktivní a zdravější život.

Ceník: 30 minut relaxace na Bio-Mat matraci = 100 Kč

Možnost zakoupení matrace Bio-Mat pro osobní užívání.

Informace pro zájemce na vyžádání.

 

Naleznete nás na adrese:

Aktivní zdraví s.r.o.
Mudr. František Jedlička, Ph.D.
Jabloňová 603/22, 621 00 Brno
tel: 549 272 227
mail: info@aktivnizdravi.cz

IČO: 06525679
č.ú.: KB 115-4976350297/0100

Zapsaná v obchodním  rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně,  oddíl C, vložka 102622